Tydzień Zakazanych Książek Wrzesień 2013 r

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Biblioteka w Borzechowie już po rqaz drugi wzięła udział w akcji Tydzień Zakazanych Książek. Na wystawie zaprezentowany zostały książki, które z różnych przyczyn były wycofywane z bibliotek lub zakazywano ich czytania. Na liście znajduje się onad 100 książek, w tym m.in. "Czerwony Kapturek".

Więcej…

 

Spotkanie z Ewą Dados w Niedrzwicy Dużej 19 września 2013 r

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Dnia 19.09.2013 r. w Niedrzwicy Dużej o godz. 1530 odbyło się spotkanie z dziennikarką Radia Lublin, panią Ewą Dados. Jest ona także pomysłodawczynią i realizatorką cyklicznych programów radiowych dla najmłodszych oraz inicjatorką kierowanej przez siebie Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Radia Lublin Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Więcej…

 

Nocne spotkanie Klubu Wolontariusza 6 września 2013 r

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Dnia 06.09.2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie o godz. 19:00 rozpoczęło się nocne spotkanie członków Klubu Wolontariusza "Pozytywnie Zakręceni". Przybyłe gimnazjalistki przyniosły ze sobą śpiwory, koce itp. oraz wiele pomysłów. Celem naszego zebrania było ustalenie kierunków działania, zaprojektowanie logo klubu, a także wybranie Rady Klubu.

Więcej…

 

Dożynki Powiatowe w Radawcu 1.09.2013 r

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Po raz drugi Gmina Borzechów prezentowała się podczas dożynek Powiatowych w Radawcu. Biblioteka w ubiegłym roku miała swój wkład w udekorowanie stoiska. Prezentowaliśmy wystafę fotograficzną "U źródeł Chodelki". W tym roku licznie odwiedzający stoisko goście mogli obejrzeć wystawę dawnych fotografii "Z albumu Babci...". Dla najmłodszych proponowaliśmy malowanie buzi i robilenie kolorowych warkoczyków.

Galeria >>

 

Wakacje z Biblioteką 2013

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Borzechowie zorganizowała zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży, które odbyły się w dniach 19-30 sierpnia 2013 r. W zajęciach uczestniczyły 42 osoby, w czytelni internetowej zanotowano 398 odwiedzin. W programie zajęć były prace rękodzielnicze, w tym: „pomponiaki”, sowy z papieru, biżuteria z koralików, ozdobne ramki, zakładki do książek z filcu, kartki pocztowe, zwierzęta z siana.  Wspólnie czytaliśmy książki i bawiliśmy się.

Więcej…

 

Gadu-Gadu Kontakt
Zagadaj na nr: 41815713
Biblioteka